+A A-

Medicana Sağlık Grubu Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Gülay Yeşiltepe Kaçar gkacar@medicana.com.tr

Medicana International Ankara Hastanesi

Hemşirelik Hizmetler Müdürü

Fatoş Gürbüz fgurbuz@medicana.com.tr>

Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı

Ayşe Turan aturan@medicana.com.tr

Enfeksiyon Hemşiresi

Reyhan Lenger rlenger@medicana.com.tr

Eğitim Hemşire

Yurdagül Işık yisik@medicana.com.tr>

İş yeri Hemşiresi

Dilek Sarı dsari@medicana.com.tr

Evde Bakım Hemşiresi

Sibel Sözüak ssozuak@medicana.com.tr

Medicana Avcılar Hastanesi

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü
Çisem Değirmencioğlu cdegirmencioglu@medicana.com.tr

Medicana Bahçelievler Hastanesi

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

Mahnaz Maher mmaher@medicana.com.tr

Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı

Serap Akçakoyunlu sabaygil@medicana.com.tr

Eğitim Hemşiresi

Nazlı Canan Kilisli nkilisli@medicana.com.tr

Enfeksiyon/Diyabet Eğitim Hemşiresi

Hilal Altuntaş htelkes@medicana.com.tr

Medicana International İstanbul (Beylikdüzü) Hastanesi

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

Ayşe Mutlu amutlu@medicana.com.tr

Enfeksiyon Hemşiresi

Nihal Yavuz nyavuz@medicana.com.tr

Diyabet Eğitim Hemşiresi

Yeliz Ddemirbaş ydemirbas@medicana.com.tr

Kalite Hemşiresi

Yıldız Öztürk yozturk@medicana.com.tr

Medicana Çamlıca Hastanesi

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

Nergis Şen nsen@medicana.com.tr

Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı

Melahat Kılıç Karapınar mkarapinar@medicana.com.tr

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Gülay Salgut gsdogru@medicana.com.tr

Eğitim Hemşiresi

Zümrüt Dilber Çelik zdcelik@medicana.com.tr

Medicana Kadıköy Hastanesi

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

Zekiye Uğurlu zugurlu@medicana.com.tr

Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı ve Eğitim Hemşiresi

Melek İnel  minel@medicana.com.tr

Enfeksiyon Hemşiresi

Bahar Özsöz  bozsoz@medicana.com.tr

Medicana Konya Hastanesi

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

Ayşe Dölek adolek@medicana.com.tr

Enfeksiyon Hemşiresi

Zerure Arısoylu zerure.arisoylu@medicana.com.tr

Medicana Samsun Hastanesi

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

Birsen Yazgan byazgan@medicana.com.tr

Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı

Zekiye Osmanlıoğlu zosmanlioglu@medicana.com.tr

Eğitim Hemşiresi

Esra Savaşan esavasan@medicana.com.tr

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Nesrin Ertan Bulut  nbulut@medicana.com.tr

Diyabet Eğitim Hemşiresi

Ülkü Demircan  udemircan@medicana.com.tr

Medicana Sivas Hastanesi

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

Yıldız Yazıcılar  fyyazicilar@medicana.com.tr

Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı

Sultan Sevgel  ssevgel@medicana.com.tr    

Eğitim Hemşiresi

Betül Esra Kaleli bkaleli@medicana.com.tr

Enfeksiyon Hemşiresi

Gülay Gözübek ggozubek@medicana.com.tr

Medicana Bursa Hastanesi

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

Sema Demir  sdemir@medicana.com.tr

Eğitim Hemşiresi

Pelin Karagoz pelin.karagoz@medicana.com.tr